Regulamin

Regulamin serwisu

Ten dokument ma charakter porozumienia pomiędzy wydawcą witryny http://www.polskiefirmy.info.pl i wszystkimi korzystającymi z niej Użytkownikami.

Regulamin stanowi prawną podstawę określającą zasady korzystania z naszej witryny. Odwiedzając naszą witrynę, akceptujesz aktualne postanowienia tego Regulaminu korzystania z witryny oraz zobowiązujesz się do przestrzegania wszystkich zawartych w nim zasad.
Właściciel witryny jest firma HIST NIP 831-121-81-94

Dopełnieniem Regulaminu jest nasza Polityka prywatności i zaufania.

1. Charakter i cele witryny http://www.polskiefirmy.info.pl
Witryna Baza Polskich Firm jest serwisem informacyjno-promocyjnym mającym na celu gromadzenie ofert firm działających na ternie Polski.

2. Rejestracja użytkowników i ochrona danych
Osoba, która pragnie dodać do bazy http://www.polskiefirmy.info.pl swoją ofertę musi dokonać bezpłatnej rejestracji. Po zakończeniu rejestracji osoba posiada możliwość zalogowania się do Panelu Administracyjnego umożliwiającego dodanie oferty swojej firmy.  Emisja oferty określonej usługi jest usługą bezpłatną w wersji podstawowej. Aktywacj następuje na jeden rok, po zakończeniu tego okresu użytkownik może przedłużyc emisję swojej ofert na następny rok po dokonaniu ewentualnej korekty oferty. Koszt przedłużenia wpisu w wersji podstawowej jest bezpłatny, płatna jest wersja premium i premium plus. Opłaty za te wersje wynosza odpowiednio:
- w wersji premium - 20 zł rocznie
w w wersji premium plus - 30 zł rocznie
Wszystkie dane do płatności znajdują się po zalogowaniu w panelu użytkwonika.

Polecane

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama